Блог


Як визначити якість дерев'яних дверей? (Доповнення)

Затишок в будь-якому будинку чи квартирі значною мірою залежить від інтер'єру. Тому вибір його складових - відповідальна справа. Двері між кімнатами зазвичай встановлюються на тривалий термін, а отже вони повинні бути виготовлені з якісного матеріалу і мати гарний вигляд в не залежності від ..

27.03.2019 321 Читати далі...

Як визначити якість дерев'яних дверей?

Якщо у вас виникла потреба встановити двері у будинку, постарайтеся обійтися без поспіху. Двері – це капіталовкладення розраховане не один день. Вибір має бути раціональним – гарний дизайн, ціна та якість. Орієнтуючись на ці нюанси, ви зможете купити найбільш вдалий варіант, який впишеться в..

27.03.2019 342 Читати далі...

Міжкімнатні двері з дерев’яного масиву – якісний і надійний елемент інтер’еру

Міжкімнатні дерев'яні двері - це один з важливих елементів оформлення будь-якого приміщення. Двері дарують приміщенню затишок, надають кімнаті завершений зовнішній вигляд. Попри всю різноманітність володіють прекрасними властивостями синтетичних матеріалів і відрізняються довговічністю. На ..

27.03.2019 365 Читати далі...

Двері з дерев’яного масиву – запорука краси і функціональності

Майже кожен з нас прагне створити в своєму домі затишок і оформити в ньому гарний дизайн. Досягти цього не так вже й просто. Що стосується дизайну, то іноді дуже складно підібрати всі предмети інтер’єру в одному стилі. Дерев’яні двері в цьому випадку відіграють не останню роль. Щоб дизайн жи..

27.03.2019 477 Читати далі...

Що можна сказати про міжкімнатні двері?

Дерев'яні міжкімнатні двері - надійність, стиль і довговічність Незамінною частиною будь-якого комфорту кожного будинку є міжкімнатні двері. Адже двері, які мають низький рівень шумоізоляції і чи ж можуть легко подряпатися, навряд чи піднімуть настрій. Отже, до вибору даного вироби необхідно п..

23.03.2019 296 Читати далі...

Міжкімнатні двері. З якої породи деревини обрати?

Як часто ми змінюємо двері в будинку? Не так вже і часто. Тому не варто відмовляти собі в гарних, якісних дверях. Набагато вигідніше купити моделі, виготовлені з масиву дерева, вони будуть мати цілий ряд переваг, поруч з аналогами. Дерев’яні міжкімнатні двері не найдешевший варіант, але маса пе..

22.03.2019 198 Читати далі...

Міжкімнатні дерев’яні двері - вибір розумних людей!

Одне з основних бажань людини це безпека. Найбільш захищеними, ми почуваємося вдома за надійними дверима. Навіть в своїй квартирі, ми відчуваємо потребу в усамітнення. Немовля потребує спати в спокою? Уявіть, Ви зосередились на читанні цікавої книги, а в сусідній кімнаті лунає музика. Перша ..

21.03.2019 187 Читати далі...

Міжкімнатні дерев'яні двері – чим вони кращі за пластикові аналогічних варіантів?

Головна проблема в процесі установки дверей між кімнатами - вибір матеріалу. І хоча пластик приваблює своєю простотою і відносною дешевизною, дерево в даному питанні завжди буде в пріоритеті. Справа не тільки в зовнішніх характеристиках деревини, але також і в якості такого продукту. Дос..

20.03.2019 1061 Читати далі...

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)