Двері з дерев’яного масиву – запорука краси і функціональності

Майже кожен з нас прагне створити в своєму домі затишок і оформити в ньому гарний дизайн. Досягти цього не так вже й просто. Що стосується дизайну, то іноді дуже складно підібрати всі предмети інтер’єру в одному стилі. Дерев’яні двері в цьому випадку відіграють не останню роль. Щоб дизайн житла виглядав гармонійно і стильно, варто відноситись до вибору таких конструкцій з особливою уважністю.

Зазвичай перед тим, як придбати певну модель, кожному покупцю хочеться побачити свій майбутній виріб. Саме для цієї цілі, на сайті нашого інтернет-магазину, була створена особлива вкладника – фотогалерея дерев’яних дверей. Саме цей розділ нашого сайту наочно демонструє всі особливості моделей, які продає «Дім дверей». Тут ви можете повністю роздивитись колір і дизайн представлених конструкцій.

Асортимент «Дім дверей»

На цій сторінці з великого розмаїття дерев’янних дверей розміщені тільки деякі фото міжкімнатних дверей та фото вхідних дверей, що пропонуються компанією «Дім дверей» на сьогоднішній день. Таке різномаїття здатне задовольнити смаки навіть найвимогливіших і найвибагливіших клієнтів. Окрім представлених на фото міжкімнатних дверей, ми пропонуємо вашій увазі ще досить багато оригінальних моделей. Поряд з іншими елементами інтер'єру, вони створюють атмосфері затишку та краси в повсякденному житті.

Правильно вибрана модель є не тільки декоративним елементом, вона ще й призначена створювати комфорт в будинку. Подібні конструкції повинні буди якісними, надійними і довговічними. Наша компанія пропонує купити якісні дерев’яні двері, які відповідають всім вимогам та мають відповідні сертифікати якості. Крім цього, ви будете мати можливість замовити двері нестандартних розмірів з оригінальним дизайном.

На даний момент, в фотогалереї інтернет-магазину представлені:

  • міжкімнатні двері двохполовинкові;
  • однополовинкові міжкімнатні двері;
  • двері міжкімнатні з дугами.

Матеріали для виготовлення дверей

Представлені на фото міжкімнатні двері, виготовляються тільки з натурального дерева: дуба або ялина. Масив натурального дерева є елітним матеріалом, вигідно відрізняється від замінників дерева і поєднує в собі естетику і екологічну чистоту. Як видно на фотографіях, двері з деревинного масиву можуть стати справжньою окрасою практично будь-якого будинку (квартири) та втіленням в собі вашого вишуканого смаку. Тепло текстури деревини, створеної самою природою, зігріє ваше сімейне вогнище і стане показником добробуту господарів будинку.

Замовлення дверей з дерев’яного масиву в «Дім дверей»

Крім представлених на фото дверей, наша компанія практикує виробництво конструкцій за індивідуальними замовленнями. За ескізами замовників ми завжди готові виготовити двері під ваші прорізи. Наші майстри проведуть заміри, безкоштовно вас проконсультують, підберуть для вас фурнітуру, скло на ваш смак. Крім цього вони допоможуть вибрати модель з оптимальною ціною, підберуть колір міжкімнатних дверей.

Якщо ж не вдається підібрати оптимальну модель дверей недорого під наявний у замовника інтер'єр, наші спеціалісти завжди оперативно зроблять необхідні викришування на фрагменті дерев'яного масиву за наявним зразком і втілимо в життя будь-який ваш вибір. Плюс до всього вас порадують також постійні акції і знижки. Щоб оформити замовлення в компанії «Дім дверей» вам достатньо скористатись електронною формою або подзвонити нашим менеджерам. Вони завжди готові проконсультувати вас відносно всіх, важливих питань.


476 27.03.2019
Пов'язані товари