Міжкімнатні дерев’яні двері - вибір розумних людей!

Одне з основних бажань людини це безпека. Найбільш захищеними, ми почуваємося вдома за надійними дверима. Навіть в своїй квартирі, ми відчуваємо потребу в усамітнення. Немовля потребує спати в спокою? Уявіть, Ви зосередились на читанні цікавої книги, а в сусідній кімнаті лунає музика. Перша думка - закрити двері. Особливо коли двері є міцними та надійними.

Що може бути краще за надійні двері? Тільки двері виготовлені з натурального екологічно чистого дерева.

Міжкімнатні дерев'яні двері

Чому ми рекомендуємо вибирати дерев’янідвері:

Екологічність. Дерево є одним з найбільш екологічно чистих матеріалом. Воно не тільки позбавлене будь яких шкідливих речовин, але й позитивно впливає на здоров’я людини. Особливо, слід звернути увагу молодим подружнім парам, сім’ям з маленькими дітьми та людям з проблемами дихальних шляхів, вироби не провокують алергії, деревина, що використовується, відповідає всім санітарним нормам.

Естетика. Дерево - це один із найбільш естетичних матеріалів, досконалий у природному вигляді, тому міжкімнатні двері допоможуть створити неповторний інтер’єр вашої оселі. Наші вироби не потребують додаткових прикрас, разом з тим для створення особливого дизайну ми виготовляємо на замовлення двері з вітражним та орнаментним склом. З допомогою якісних виробів можна зонально розділити квартиру.

Теплоізоляція. Дерево добре зберігає тепло. Прохолодними зимовими вечорами усім нам хочеться тепла. Дерев’яні двері здатні утримувати тепло в квартирі чи кімнаті до 5 разів краще за пластикові, тому Вам та Вашим діткам буде набагато тепліше. Разом з тим це єдиний матеріал, який має здатність «дихати», тому навіть в найбільшу спеку, ви не будете відчувати задухи.

Довговічність. Якщо Ви придбаєте дерев’яні двері, вони послужать протягом довгого часу. Особливо це стосується виробів з масиву дуба, сосни, ялини, думати про заміну їх не буде потреби. А вкладати кошти в довговічність, є найкращою інвестицією.

Замовивши послугу у нас - «Дім дверей» Ви отримуєте:
  1. Унікальні проекти міжкімнатних дверей під замовлення. Кваліфіковані працівники допоможуть підібрати вироби, які підійдуть для довершення інтер’єру квартири. Двері виготовляємо з масивів різних дерев, вони можуть відкриватися в той чи інший бік, встановлюємо однополовинкові, двохполовинкові та двері з дугами.
  2. Виконання роботи нестандартних розмірів. Виготовленням міжкімнатних дверей вже нікого не здивуєш, проте, ми цінуємо, перш за все особливості інтер’єру, тому, для нас не складає жодних проблем підібрати зразки, що гармонійно виглядатимуть у вашій оселі.
  3. Комплексний підхід та професійність. Бригада майстрів, не тільки якісно виготовляє, доставляє та проводить демонтаж/монтаж дверної скрині безпосередньо на місці. Вони встановлюють двері на завіси, монтують при потребі замок, працюють до повного затвердження замовником. Встановлено більше 450 одиниць виробів.
  4. Індивідуальні умови для кожного замовника, зразки виробів в нас представлені в різному ціновому сегменті. Кожен третій наш клієнт повертається з наступною покупкою. Тому будемо раді бачити Вас також у колі наших клієнтів.
  5. Широкий асортимент товару наданий в 25 варіантах та різнокольоровій гамі.

Придбати недорого міжкімнатні двері можна на сайті компанії «Дім Дверей», навіть сидячи вдома на дивані, зателефонуйте до нас чи замовте послугу зворотного дзвінка і персонал радо проконсультує та виконає заказ.


163 21.03.2019
Пов'язані товари