Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері

Для того щоб утеплити приміщення, забезпечити в ньому комфортну та спокійну атмосферу, запобігти проникненню сторонніх осіб, необхідно купити дерев’яні двері. Правильно підібрані моделі дверей також стануть прекрасним доповненням до оформлення інтер’єру, дозволяють здійснити зонування кімнати.

Якісні дерев’яні двері недорого пропонує придбати наш інтернет-магазин «Дім Дверей». Ми здійснюємо індивідуальний підбір фурнітури (ручок та інших аксесуарів), скринь, завісів і замків, а також надаємо послуги з доставки, монтажу й демонтажу дверей.

Ми подбали про те, щоб асортимент нашого магазину відповідав очікуванням навіть найбільш вимогливих покупців. Саме тому працюємо тільки з перевіреними українськими постачальниками деревини, що гарантує, що пропонована продукція не тільки естетично приємна, але й дійсно якісна. Це гарантує, що пропонована продукція не тільки естетично приємна, але й дійсно якісна.

Чому варто встановити міжкімнатні дерев’яні двері?

Обираючи міцні й надійні двері з дерев’яного масиву ялини й дуба, ви можете бути впевнені, що вони не зіпсуються із часом, збережуть свій натуральний малюнок і текстуру. Завдяки захисному лаку й тонуванню антисептиком вони стійкі до просідання, дряпання, деформації під впливом вологості та температурних перепадів. Саме ці сорти деревини якнайкраще забезпечують тепло- та звукоізоляцію. Адже вони мають найвищий коефіцієнт теплозберігання. А це дозволить зекономити на використанні електроенергії та оплаті комунальних послуг.

Які ми виготовляємо дерев’яні двері під замовлення?

Наш каталог містить багато різних моделей дерев’яних дверей із суцільним звукоізоляційним, непрозорим, напівпрозорим або з прозорим ударостійким скляним полотном. Двері зі скляною вставкою візуально розширюють і трохи освітлюють приміщення. Скління може бути повним, на чверть або на половину. Воно може мати круглу, аркову обо прямокутну форму. Інколи по периметру скління застосовується красива дерев’яна рама — багет.

У залежності від їхньої форми, розміру отвору, конструкції ви можете обрати дерев’яні двері недорого. Вони кріпляться за допомогою петель і відкриваються в один бік. Зазвичай — із коридору до кімнати, тобто з меншого до більшого приміщення. За типом відкриття вони можуть бути:

  • зовнішніми — відкриваються на себе;
  • внутрішніми — відкриваються від себе.

Якщо конструкція та розміри вхідних дерев’яних дверей обмежуються стандартами, то при виборі міжкімнатних є набагато більше можливостей. Це тому, що ширину отворів між кімнатами можна змінити під час ремонту та перепланування квартири. Замовте дерев'яні міжкімнатні двері в нашому інтернет-магазині — і вони стануть ідеальним доповненням вашої квартири або будинку. Наші міжкімнатні двері з масиву дерева створені за всіма стандартами якості. Кожне із запропонованих нами рішень було продумано й розроблено з максимальною ретельністю. Адже ми використовуємо перевірені рішення, які забезпечують їхню надійність і непідвладний плину часу естетичний зовнішній вигляд.Показано з 1 по 12 із 33 (3 сторінок)