Міжкімнатні двері. З якої породи деревини обрати?

Як часто ми змінюємо двері в будинку? Не так вже і часто. Тому не варто відмовляти собі в гарних, якісних дверях. Набагато вигідніше купити моделі, виготовлені з масиву дерева, вони будуть мати цілий ряд переваг, поруч з аналогами.

Дерев’яні міжкімнатні двері не найдешевший варіант, але маса переваг затьмарюють цей невеличкий фінансовий недолік. Крім того, що двері мають дуже гарний та респектабельний вигляд, вони надзвичайно довго слугують, мають чудові звуко- та теплоізоляційні властивості, виготовлені з екологічно чистої сировини, відрізняються особливою міцністю. Такі двері чудово пасуватимуть до будь-якого інтер’єру і навіть з легкістю стануть його прикрасою.

Яка порода деревини найкраща для дверей

Багато чинників впливають на якість дверей, але самим головним, звісно є матеріал з якого їх виготовлено. Одним з самих популярних сьогодні є варіант з масиву двох різних порід деревини. На формування ціни впливають властивості використовуваного матеріалу. Щоб зрозуміти з якого матеріалу міжкімнатні двері будуть оптимально підхожими для вас, розберемо характеристики різних порід.

Особливості порід деревини

Хвойні та листяні – ось два види деревини у природі. Хвойні сорти особливою міцністю не виділяються, винятком можна назвати лише модрину. Цей вид деревини активно використовується у виготовлені більш бюджетних дверей.

Дуб та смерека є найпопулярнішими породами листяних порід в Україні, тому розглянемо їх детальніше.

Для виробництва самих надійних та довговічних моделей використовують деревину цих порід. Вона славиться міцністю, завдяки чому гарантує довгий строк служби, та високі експлуатаційні характеристики.

Двері з масиву дубу

Якщо хочете справді міцні, довговічні, елітні двері, то ідеальною деревиною для їх виготовлення стане дуб. Ця деревина вважається однією з найцінніших вже на протязі багатьох віків і не даремно. Надзвичайно міцна текстура породи, дуже гарний малюнок фактури дозволяють створювати справжні витвори дверного мистецтва. Така модель виглядатиме солідно, надаючи особливого шарму будь-якому інтер’єру.

Щодо технічних характеристик, то двері з масиву дубу без проблем послугують вам не один десяток років, не втративши за цей час первинної краси та стильного вигляду. По бажанню, щоб освіжити двері, ви можете перефарбувати їх декілька разів, для матеріалу це не матиме жодного згубного впливу. Дуб має високу вологостійкість, звукоізоляційні якості, не вразливий до перепаду температур, чудово зберігає тепло.

Аби такі прекрасні міжкімнатні двері з масиву дубу потрапили до вашого будинку, та стали справжньою прикрасою кімнати в Івано-Франківську чи в іншому місті, ви можете зателефонувати нам 80681095727. Ми спеціалізуємося на виготовленні елітних моделей міжкімнатних дверей. Ви можете обрати будь яку модель з того асортименту, що представлений у нас, або ми виконаємо вам двері під замовлення.

Двері зі смереки

Смерека, як матеріал має незамінні якості, – це екологічно чистий матеріал з високогір’я, деревина має високу щільність, стійка до температурних коливань, завдяки багатому вмісту смоли-живиці має високі вологовідштовхуючі та протигрибкові властивості. Тому може буди використана для приміщень з підвищеною вологістю. Фактура деревини дуже гарна, відтінок приємний, світлий.

Замовити міжкімнатні двері зі смереки, чи інших сортів деревини можна в нашому магазині. Ми виготовимо індивідуальне замовлення під будь-які ваші розміри. Складність проекту не має значення, ми готові втілити в життя будь-який задум клієнта.

Крім всього вище сказаного, хочеться додати, крім вибору породи та красивої моделі дверей, важливо дотримання всіх технічних процесів. Сушка, обробка, витримка. Тому аби не змарнувати шанс придбати дійсно якісні міжкімнатні двері, краще оберіть гарного виробника, який гарантовано запропонує вам якісний продукт. Ми зарекомендували вже себе на ринку, тож не сумнівайтесь, приходьте до нас.


198 22.03.2019
Пов'язані товари