Двохстулкові (двохполовинкові) міжкімнатні дерев'яні двері

Двостулкові міжкімнатні деревяні двері – це чудова альтернатива одностулковим аналогам, до яких усі звикли. Вони також чудово справляються зі своїми зобов`язаннями щодо розмежування внутрішнього простору приміщення. Окрім цього слугують додатковим бар`єром, захищаючи залу або кімнату від потрапляння зайвих звуків та іншого.

Різниця між двостулковими та одностулковими виробами очевидна не озброєним оком. Перші значно складніше монтувати, тому що сама конструкція складається з двох половин та має кріпитися до підстави також з обох боків, при цьому щільно закриватися та легко відкриватися. Другий варіант більш розповсюджений серед споживачів, які орієнуються на невеличкі приміщення, такі як одно-двокімнатні квартири зі стандартними стелями.

Які є види подвійних дверей?

Усі моделі класифікуються за певними ознаками, а саме:

  • По типу відкривання. Можуть буди розпашні та розсувні.
  • За своєю структурою. З дерев`яного масиву та комбіновані зі склом.
  • За щільністю матеріала. Масивні, більш тонкі та фільончасті переважно зі скла.

Двостулкові міжкімнатні дерев`яні двері недорого пропонує своїм відвідувачам наша компанія, яка безпосередньо спеціалізується лише на виготовленні дверей. Таке концентрування на одному напрямку дозволило встановити найкраще новітнє обладнання, яке відповідає умовам міжнародних стандартів якості. Технологічний процес виготовлення кожного окремого виробу контролюється на всіх етапах виробницва, що дозволяє отримати максимальний результат та задовольнити високі вимоги сучасних споживачів.

Які переваги отримають власники подвійних дверей?

Позитивні якості великих за розміром моделей:

  • Комфорт в експлуатації. Можливість в повсякденному житті використовувати одну стулку, а при необхідності обидві.
  • Можливість створення більш елегантного да вдосконалого дизайну в середині житла.
  • Підкреслити важливість тієї кімнати, куди встановлюють дані двері.
  • Можливість сконструктувати виріб під нестандартні розміри кожного окремого отвору.
  • Великий вибір моделей та кольорів для втілення самих сміливих мрій.

Подвійні міжкімнатні дерев`яні двері купити та забезпечити монтажні роботи на високому професійному рівні пропонує відвідувачам та клієнтам наше підприємство. Також у межах регіону ви можете замовити безкоштовно виклик майстра, який проведе консультацію та зробить усі необхідні заміри для отримання у майбутньому найкращого результату.

Зазвичай про вибір дверей треба турбуватись на стадії планування ремонтних робіт чи взагалі при плануванні будівництва майбутнього дому, щоб правилно розставити необхідні акценти всередині. Та якщо за бажанням власника треба переробити вже існуюче приміщення, наші майстри готові допомогти та реалізувати в індивідуальному порядку потреби кожного клієнта. Не зволікайте, дзвоніть просто зараз та замовляйте міжкімнатні подвійні та одинарні двері високої якості з екологічно чистої деревини.

Ваш кошик порожній!