Двері міжкімнатні Модель L-40.M.S, серія Мюнхен - L1

Артикул:
L1


5500.00грн.


Оплата готівкою
Швидка доставка

Одностулкові двері внутрішні міжкімнатні від українського виробника – це запорука високої якості та гарантія використання натуральної дерев’яної сировини з екологічно чистих куточків країни. Модель L-40.M.S представляє собою чудове поєднання добірних комплектуючих із стильним дизайном Модерн, який оздоблено скляними вставками. Вони розташовуються у шаховому порядку уздовж дверного полотна.

Композиція дверного полотна складається з горизонтальних і вертикальних ліній, які майстерно поєднані з квадратними вставками скла, імітуючи маленькі віконця. Окрім скла, композицію прикрашають поперечні тонкі планочки, виповнені під колір скла та фурнітури. Дана модель буде чудовим варіантом двері для спальної кімнати, вітальні або навіть зали, якщо збільшити розмір полотна.

Повний комплект дверей складається з:

  • Безпосередньо самого дверного полотна, яке має стандартні розміри: 2000мм/600мм; 2000мм/700мм; 2000мм/800мм; 2000мм/900мм, але також можуть бути виготовлені і будь яких інших розмірів
  • Дверної коробки, виготовленої з цільних брусів деревини сосни чи дуба (за Вашим бажанням).
  • Фурнітури (ручка, петлі, замок).
  • Наличник на 1-у сторону або на 2-і одразу.
  • Добірна дошка (за потребою).

Продукція виготовляється на імпортному новітньому обладнанні з використанням прогресивних технологій. Готові двері відповідають високим європейським стандартам якості. Якщо Ви бажаєте зробити індивідуальне замовлення або викликати наших майстрів до себе на об’єкт, щоб зробити точні заміри і проконсультуватись щодо встановлення міжкімнатних або вхідних дверей - зв’яжіться з менеджером компанії та замовте заздалегідь потрібну послугу. Виклик майстрів по Івано-Франківському регіону -безкоштовний.

Розмір полотна від: 40см
Дверна коробка (скриня) з порогом, без порога
Матеріал виготовлення дуб, сосна
Товщина дверей 45мм
Тип з склянимим вставками
Карніз відсутній
Обналічка двохстороння
Покриття лак, фарба
Тип дверей одностулкові (однополовинкові)
Додатковий сервіс врізка фурнітури, скління полотен.
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.


Рекомендуємо подивитися