Двері міжкімнатні Модель T-17, серія Мюнхен - L5

Артикул:
L5


5500.00грн.


Оплата готівкою
Швидка доставка

Сучасні міжкімнатні двері серії Мюнхен відповідають усім вимогам вибагливих покупців. Поєднання бездоганної якості виробу та презентабельного зовнішнього вигляду зробили модель T-17 популярною серед українських споживачів. Дизайн витриманий у спокійних темних тонах та оздоблений скляними вставками, які розташовуються вертикально з обох боків дверного полотна.

Саме полотно безпосередньо складається з декількох складових, а саме:

  • З`єднаного за допомогою клею масиву сосни.
  • Покрито натуральним шпоном дуба.
  • Верхнє покриття представляє собою три шари стійкого якісного лаку «Herberts».

Скляні вставки зроблені мінімальними від загальної площі виробу, тому вони чудово підійдуть, як двері для кухні. Товщина скла сягає 4 мм, відноситься до напівпрозорого типу сатин. Дверна коробка також вироблена з масиву сосни та вкрита зверху натуральним шпоном дуба. Для надання ще більшої жорсткості та міцності до складу конструкції дверної коробки входить гумовий ущільнювач.

Розміри моделі T-17, серії Мюнхен - L5 є стандартними та становлять: 2000мм/600мм; 2000мм/700мм; 2000мм/800мм; 2000мм/900мм. Товщина полотна за стандартними розмірами становить 45мм. Якщо необхідно зробити дану модель у нестандартних розмірах, тоді треба зв'язатися з менеджером нашої компанії та уточнити деталі щодо терміну виконання замовлення.

При необхідності Ви також можете замовити виклик майстрів до свого об'єкту, щоб вони зробили правильні заміри і проконсультували щодо доцільності того, чи іншого виробу у конкретній ситуації.

Розмір полотна від: 40см
Дверна коробка (скриня) з порогом, без порога
Матеріал виготовлення дуб, ялина
Товщина дверей 45мм
Тип з скляними вставками
Карніз відсутній
Обналічка двохстороння
Покриття лак, фарба
Тип дверей одностулкові (однополовинкові)
Додатковий сервіс врізка фурнітури, скління полотен.
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.


Рекомендуємо подивитися