Двери міжкімнатні Неман, Аврора - N2

Артикул:
N2


5500.00грн.


Оплата готівкою
Швидка доставка

Міжкімнатні однополовинкові двері моделі Аврора мають стильний дизайн у напрямку Модерн. Темний насичений колір верхнього покриття виробу поєднується з невеликими по площині прямокутними вставками з напівпрозорого скла. Така комбінація є доволі контрастною, западає в око. Дизайн складається переважно з прямих ліній, які розташовані в середній частині. З одного боку просте рішення, а з іншого – добре прорахований мінімалізм, де не має нічого зайвого, що буде перевантажувати сприйняття інтер’єру будинку в цілому.

Виготовлення дверей з масиву дерева – це запорука якості та довгострокової служби готового виробу. Саме такий підхід до виробництва лежить в основі нашого підприємства по виготовленню міжкімнатних та вхідних дверей. Дана модель виготовляється з масиву екологічно чистої сосни. Зовнішня поверхня вкривається ламінованим покриттям, колір якого за Вашим бажанням можна змінювати. Кінцева вага виробу може варіюватися від 30 до 45 кг в залежності від обраних параметрів.

Стандартна комплектація міжкімнатної двері Аврора складається з:

  • Дверної коробки, розміри якої пропорційно корегуються від зміни ширини самого двері.
  • Полотно самого виробу зі скляними вставками цільних шматків скла товщиною 4 мм матового сатину.
  • Петлі, які найбільше гармонують за обраним кольором верхнього покриття.
  • Ручка з замком.

При виникненні бажання замінити фурнітуру або збільшити розміри скляних вставок чи взагалі треба зробити двері за індивідуальними параметрами, дзвоніть менеджеру компанії за вказаним номером телефону. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та високу якість нашої продукції.

Окрім виготовлення міжкімнатних дверей ми виробляємо вхідні двері з масиву дерева. Це одностулкові та двостулкові розпашні моделі.

Розмір полотна від: 40см
Дверна коробка (скриня) з порогом, без порога
Матеріал виготовлення дуб, ялина
Товщина дверей 45мм
Тип зі вставками скла
Карніз відсутній
Обналічка двохстороння
Покриття лак, фарба
Тип дверей одностулкові (однополовинкові)
Додатковий сервіс врізка фурнітури, скління полотен.
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.


Рекомендуємо подивитися