Двері міжкімнатні Омис Домино - OD-1

Артикул:
OD-1


5500.00грн.


Оплата готівкою
Швидка доставка

Міжкімнатні одностулкові двері серії Доміно – це практичність користування та створення виробу у стилі Модерн. Сучасність диктує свої умови, все навколо змінюється і виробництво дверей також виходить на новий рівень обробки сировини з удосконаленими зовнішнім виглядом для задоволення потреб покупців. Міжкімнатні дерев’яні двері каталог зручного типу представлений на сайті дає змогу швидко ознайомитися із представленою продукцією та обрати оптимальну для себе пропозицію.

Модель Доміно представлена у розмаїтті вибору кольору зовнішнього покриття: від зовсім світлих відтінків до насиченого темного кольору. Скляні вставки розташовані у середній частині виробу, вони мають шаховий порядок. Варіантів зі склом теж декілька на Ваш вибір: можна зробити двері з контрастом, використавши темні скляні вставки на світлій поверхні двері, чи навпаки поєднати темне зовнішнє покриття зі світлим склом. Або зупинитись на класичному поєднанні світлих відтінків зі світлим склом і темного з темним.

Дана модель виготовлена із екологічно чистого соснового бруса з використанням МДФ та покривається зовні ламінованою плівкою ПВХ. Всі роботи виконані на сучасному технологічному обладнанні та відповідають високим європейським стандартам якості. Ширина дверного полотна може бути змінною в залежності від потреб. Найбільш розповсюджені варіанти 600 мм та 800 мм ширина та 2000 мм висота виробу. Скло використовується суцільне типу напівпрозорий сатин 4 мм товщини.

Міжкімнатні дерев’яні двері ціна Івано-Франківськ є однією з найбільш привабливих для покупців у регіоні. Наша компанія пропонує виклик майстрів на об’єкт, щоб зробити точні заміри та провести потім монтажні роботи по встановленню виробу на високому рівні. Отримати безкоштовну консультацію, зробити передчасне замовлення можна по телефону у менеджера компанії в робочі години.

Розмір полотна від: 40см
Дверна коробка (скриня) з порогом, без порога
Матеріал виготовлення дуб, ялина
Товщина дверей 45мм
Тип зі склянними вставками
Карніз відсутній
Обналічка двохстороння
Покриття лак, фарба
Тип дверей одностулкові (однополовинкові)
Додатковий сервіс врізка фурнітури, скління полотен.
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.


Рекомендуємо подивитися