Одностулкові міжкімнатні дерев'яні двері

Одностулкові міжкімнатні дерев’яні двері на відміну від вхідних моделей набагато легші та тонші. Це пов’язано з їхніми безпосередніми функціями, які вони повинні виконувати. Міжкімнатні моделі не захищають від зловмисників, крадіїв, а створені щоб розмежовувати внутрішній простір житлового приміщення, робити затишок. На них лягає менше зобов’язань, тому відкривається велике поле простору для дизайнерських втілень. Елегантні дерев’яні двері в приміщені відіграють декоративну роль, сприяють покращенню рівня шумоізоляції.

В каталозі товарів відвідувачі мають змогу детально ознайомитись з моделями і кольоровими рішеннями, які пропонуються та є в наявності. Значна кількість продукції оздоблена фігурними вставками зі скла підвищеної міцності. Воно не тільки чудово доповнює зовнішній вигляд, підносячи виріб на новий рівень стилю та краси, але й може похизуватись гарними фізичними характеристиками.

Двері, створені спеціально для внутрішнього простору повинні привносити певну родзинку в загальний образ інтер’єру, бездоганно з ним гармонізувати. Саме таку продукцію на найвищому рівні якості пропонує наша компанія. Дуже вдалим буде підібрати один колір для всіх одиниць, стилістичне рішення, інші нюанси. Тоді ваше житло буде виглядати, як єдина композиція.

Однополовинкові міжкімнатні дерев’яні двері купити або зробити замовлення заздалегідь можна подзвонивши менеджеру за вказаним телефонним номером, чи написати листа через форму зворотнього зв’язку. Всі представлені моделі коригуються за бажанням замовника: змінюється колір, додається візерунок, можлива заміна ручки та замка, додатково встановлюється фурнітура.

Чому треба замовити міжкімнатні двері саме в нас:

  • Лояльна до споживача цінова політика;
  • Висока якість кожної виробленої одиниці товару;
  • Діюча гарантія на продукцію та її встановлення нашими майстрами;
  • Можливість зробити індивідуальне рішення;
  • Безкоштовний виклик майстра по регіону;
  • Виготовлення дверей в роздріб та оптом;
  • Уважний підхід до кожного клієнта з урахуванням побажань.

Одностулкові міжкімнатні дерев’яні двері недорого пропонує наше підприємство. Концентруючись лише на одній галузі виробництва товар виходить відмінної якості, контроль якої здійснюється на всіх етапах. Двері виробляються з екологічно чистої сировини, переважно ми використовуємо дуб та ялинку. Саме ця сировина дає змогу отримати бездоганний кінцевий результат, добре піддається обробці.

Двері, виготовлені з дерев’яного масиву мають найкращі експлуатаційні характеристики. Вони конструюються з окремих елементів, що позитивно впливає на їх міцність, стійкість до перепаду температур у приміщені, вологості. До їх складу не входять синтетичні матеріали, лише зовнішня поверхня покривається фарбою і лаком. Дзвоніть та замовляйте міжкімнатні двері саме зараз, отримайте безкоштовно консультацію майстрів-професіоналів з багаторічним досвідом роботи.Показано з 13 по 24 із 33 (3 сторінок)