Вхідні двері недорого

Вхідні двері недорого

Вхідні дерев’яні двері – естетика та надійність в одному виробі

Вхідні дерев'яні двері – це не тільки важливий елемент інтер'єру будинку, вони також виконують функцію огорожі, яка оберігає ваше особисте життя від сторонніх очей. Двері повинні бути досить міцними, щоб гарантувати безпеку мешканців будинку і відлякувати потенційних грабіжників. У той же час, двері з дерев'яного масиву повинні протягом багатьох років зберігати прекрасний естетичний вигляд, який буде добре поєднуватися з компонуванням фасаду і загальним стилем обробки будівлі.

Правильно підібрані вхідні двері з дерева є надійною довготривалою інвестицією, тому перед їх покупкою важливо визначиться з характеристиками свого майбутнього придбання. Вхідні дерев'яні двері пропонуються в широкому спектрі моделей, які відрізняються не тільки кольором, але і функціональними властивостями. Крім цього, більшість компаній не пропонують придбати дерев'яні двері під замовлення з нестандартними розмірами - це робимо ми: "Дім дверей".

Особливості вхідних дверей з дерев'яного масиву

Вхідні двері повинні мати гарне оформлення, відповідати всім стандартам, та мати хороші ізоляційні властивості. Останні забезпечуються завдяки додатковому застосування спеціальних тепло- і звукоізоляційних матеріалів, які знаходяться всередині полотна. На зовнішню панель дерев'яних дверей наноситься спеціальна захисна речовина, яка надійно оберігає полотно від негативного впливу погодних умов та різних механічних пошкоджень.

Зазвичай вхідні двері виготовляють в глухому варіанті, що забезпечує максимальну захищеність приміщення. Вони також характеризуються посиленою конструкцією, наявністю ущільнювачів, спеціального запірного механізму, порогу та вічка. Терміни експлуатації виробів залежать від виду та якості деревини, а також методу її обробки. Утеплені і якісно зроблені вхідні двері, які мають коробку, розраховані приблизно на 25 років служби. Найбільш поширеними і міцними матеріалами для їх виготовлення є дуб, ялина, сосна.

Переваги вхідних дверей з дерева

Дані конструкції володіють декількома найважливішими якостями, які вигідно відрізняють серед інших подібних виробів: гарний зовнішній вигляд, якість, безпечність, екологічність. Незважаючи ні на що, деревина завжди вважалась найкращим матеріалом для виробництва дверей. Саме вона володіє декількома важливими перевагами, які вигідно виділяють вхідні дерев'яні двері серед інших моделей. Ось кілька з них:

  • універсальне і практичне застосування;
  • можливість замовити дерев'яні двері нестандартних розмірів;
  • висока якість матеріалу, що використовується на сучасних виробництвах дверей;
  • простий догляд за конструкціями;
  • міцність і довговічність;
  • безпека для здоров'я і навколишнього середовища.

Крім цього, дерево добре піддається практично будь-якій обробці. Така особливість дозволяє дуже легко надавати йому необхідну форму та міцно скріплювати окремі елементи.

Де і як можна замовити дерев'яні вхідні двері?

Ви все ще не знаєте де купити дерев'яні двері недорого? Тоді наш інтернет-магазин «Будинок дверей» - це саме те, що вам потрібно. Тут представлений широкий асортимент дверей з дерева високої якості за найбільш прийнятними цінами. Всі вироби пройшли ретельні перевірки і відповідають встановленим для цієї категорії товарів стандартам. До того ж компанія пропонує послуги монтажу/демонтажу вибраних конструкцій.

У нашому каталозі вже представлено понад 25 моделей, і ми не зупиняємося на досягнутому. Асортимент магазину постійно оновлюється, тому ви гарантовано зможете вибрати для себе ідеальний варіант. Оформити замовлення тут досить просто. Для цього вам потрібно заповнити поля електронної заявки або зв'язатися з нашими менеджерами по телефону. У разі виникнення будь-яких складнощів, ви завжди можете розраховувати на допомогу наших досвідчених консультантів.Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)