Одностулкові дерев'яні вхідні дерев'яні двері

Одностулкові вхідні дерев’яні двері є найбільш розповсюдженими та популярними серед споживачів України. Таку прихильність вони здобули завдяки оптимальному співвідношенню якості та вартості. Головним критерієм, якого слід дотримуватись обираючи вхідні двері – це рівень їх надійності. Має бути достатньо одного погляду на виріб, щоб визначити його міцність та здатність захистити майно господаря. Наша компанія успішно функціонує вже багато років, виробляючи двері з дерев’яного масиву високої якості і пропонує своїм покупцям великий вибір моделей та варіацій стосовно кольору, дизайну, нанесення візерунків й оздоблення поверхні. Умовно їх можна поділити на дві категорії:

  • Двері, які виконані лише з дерев’яного масиву;
  • Двері, які виконані з додаванням фігурних елементів броньованого скла.

Для виготовлення вхідних дверей використовуються такі породи дерев, як дуб і ялина. Також для виробництва використовується фарба високої якості та лак. Клієнт за власним бажанням може вносити корективи щодо кольору обраної моделі, її габаритів та дверної коробки. Додатково робиться оздоблення фурнітурою, заміна замка, встановлення «вічка» та інше.

Дерев’яні однополовинкові вхідні двері недорого – це більше не мрія, це – реальність, яку пропонує всім бажаючим наше спеціалізоване підприємство. Щоб зробити замовлення або проконсультуватись з фахівцем по всім питанням, які виникають при обиранні конкретної моделі, достатньо подзвонити нам за номером телефону або написати на імейл. Виклик майстра та здійснення потрібних замірів є безкоштовним в межі регіону.

Переваги вхідних дверей, виготовлених з дерев’яного масиву:

  • Оригінальний и неповторний дизайн;
  • Великий експлуатаційний період;
  • Стійкість до утворення корозії;
  • Натуральні природні матеріали;
  • Презентабельний зовнішній вигляд;
  • Високий рівень шумоізоляції.

Завдяки екологічно чистій сировинній базі двері з натурального дерева виглядають дорожче, ніж металеві аналоги та не забруднюють потім поверхню землі, що є додатковою перевагою. Несприятливий вплив навколишнього середовища також менше відображається на експлуатаційних якостях, ніж у металевих дверей. Дерев’яна сировина легше піддається обробці, тому для покупців є унікальна можливість стилізувати виріб під кожен інтер’єр індивідуально.

Однополовинкові дерев’яні вхідні двері не тільки виробляються на найновішому сучасному обладнанні, але також встановлюються професійними майстрами за вашим бажанням, які роблять свою справу бездоганно та мають великий досвіт у даній галузі.

Вартість кожної окремої моделі є фіксованою, якщо комплектація стандартна та не потребує змін, вона вказана у каталозі продукції. При зміні кольору, замка та фурнітури вартість розраховується окремо з менеджером. Ми враховуємо, втілюємо в життя та намагається виконати всі побажання клієнтів, щоб кожен залишився задоволений продукцією та сервісом компанії і повернувся знову.Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)