Як визначити якість дерев'яних дверей?

Якщо у вас виникла потреба встановити двері у будинку, постарайтеся обійтися без поспіху. Двері – це капіталовкладення розраховане не один день. Вибір має бути раціональним – гарний дизайн, ціна та якість. Орієнтуючись на ці нюанси, ви зможете купити найбільш вдалий варіант, який впишеться в інтер’єр та послугує багато років.

Виробники пропонують різноманітні варіанти: глухі чи під скло, одно- чи двополі, виготовлені з різних видів матеріалу. Але вимоги до будь-якого варіанту загальні – хороша звукоізоляція, привабливий дизайн, довготривалий строк експлуатації, висока стійкість до деформацій. Варто звернути увагу на дерев’яні двері, адже вони відповідають всім сучасним вимогам, зберігаючи при цьому традиційність, до того ж не забуваємо про абсолютну екологічну чистоту.

Основні критерії вибору якісних дерев'яних дверей

Дотримання технічних норм та стандартів якості на кожному етапі виробництва, забезпечують вихід висококласного продукту, тому наша компанія ретельно слідкує за цим процесом. Крім того, є основні параметри якісних дверей:

  • Матеріал з якого виготовлено двері. Це основа, яка відповідає за якість та довговічність продукту. Найпопулярнішими матеріалами для виготовлення міжкімнатних дверей в Україні є дуб та смерека, вони чудово себе зарекомендували в процесі експлуатації. Матеріал з якого виготовлені двері повинен бути попередньо підготовленим, тобто пройти якісне висушування. Крім того, ретельно відібраним, – не мати наскрізних сучків, синяви, цвілі. Відстежити це досить важко, тому краще придбати двері у перевіреного виробника, який дбає про свою репутацію. Ми пропонуємо тільки доброякісну продукцію, яка відповідає всім вимогам виробництва.
  • Точність геометричних ліній по всіх параметрах – це запорука високої якості дверей, та показник правильного виробництва. Найпростіший спосіб перевірити точність, та пропорційність полотна – це переміряти діагоналі. Вони повинні буди ідентичними. Полотно повинно бути виконане в одній площині, мати точні розміри.
  • Декоративні елементи та фурнітура – це також важлива складова якісних дверей. Скло, замки, молдинги, дзеркала, ручки і ін. Всі ці деталі повинні надійно кріпитися, та бути міцними і надійними.

Щоб міжкімнатні проходи надійно зачинялися, створюючи зону комфорту, обирайте двері орієнтуючись на ці критерії. Це забезпечить тривалість експлуатації дверей, ваш спокій та рівновагу. Окремо хотілось би виділити питання, про кращі породи деревини для виготовлення дверей. Отож, яка порода найліпше підходить?

Двері з масиву дуба не мають аналогів

Дуб залишається поза конкуренцією – це елітний матеріал, який обирають ті, хто цінує якість та довговічність. Бездоганний матеріал, надійність якого перевірена не одним десятиліттям. Двері із дуба виглядають солідно, свідчать про гарний смак господаря. Щоправда, коштують такі двері немало, але це єдиний мінус. Щодо переваг: дуб не піддається руйнуванню та деформації, утримує звукоізоляцію, не чутливий до вологи, має чудові теплозберігаючі властивості. Це один із небагатьох матеріалів, який розрахований на віки.

Міжкімнатні двері зі смереки - ряд переваг

Якщо говорити про смереку, – вона наділена своєрідними перевагами. Двері зі смереки мають презентабельний вигляд, чудово підходять для різного типу приміщень. Смерека не боїться грибків, перепадів температурного режиму, практична у використанні. Це більш економічний варіант, проте вирізняється гарним показником якості. Зростаючи в горах, смерека набирається особливої міцності, відповідно, сировина виходить якісна, екологічно чиста і надійна.

Де можна купити якісні міжкімнатні двері

Обираючи двері в нашому інтернет-магазині, незалежно де Ви проживаєте, в Івано-Франківську чи у Ланчині, ви маєте змогу детально ознайомитися з технічними характеристиками моделі, яка вам сподобалася. Чітка передача гамми кольорів і впевненість в тому, що перед вами дійсно продукт з натуральної сировини.

Ми готові реалізувати ваші побажання, щодо дизайну, конструкції, розмірів та матеріалу для виготовлення дверей. Працюємо під замовлення, також ви можете обрати готову модель з нашого каталогу.

Ми виготовимо двері, під будь-які ваші розміри, враховуючи всі особливості, незалежно від складності завдання.


341 27.03.2019
Пов'язані товари