Міжкімнатні двері з дерев’яного масиву – якісний і надійний елемент інтер’еру

Міжкімнатні дерев'яні двері - це один з важливих елементів оформлення будь-якого приміщення. Двері дарують приміщенню затишок, надають кімнаті завершений зовнішній вигляд. Попри всю різноманітність володіють прекрасними властивостями синтетичних матеріалів і відрізняються довговічністю. На сучасному ринку як і раніше лідирують двері з дерев'яного масиву. Саме цей матеріал володіє тими необхідними характеристиками, які забезпечують не тільки гарний вигляд, а й високий рівень безпеки.

Якими характеристиками володіють міжкімнатні двері?

Якщо вхідні двері майже завжди відкривні, то міжкімнатні більш різноманітні за способом відкриття. Вони бувають двох видів: відкривні та розсувні. Відкривні двері - найбільш традиційні й розповсюджені. З ними ми маємо справу щодня. Прикладом можуть послужити деревяні двері міжкімнатні Омис Домино. Такі двері підвішені на петлях і відкриваються від себе або на себе. Вони бувають одностулкові, двостулкові і рідше напівстулкові.

Розсувні двері - це конструкція, яка складається з одного або двох полотен. Основна особливість розсувних дверей в тому, що вони відкривають і закривають дверний проріз шляхом зміщення в ліву чи праву сторону. Залежно від дизайну і складності конструктиву зустрічаються міжкімнатні розсувні двері, що складаються з декількох полотен і розсуваються в шаховому або довільному порядку. Можливо придбати також деревяні двері під замовлення. Наша компанія пропонує всім клієнтам чудову можливість урізноманітнити дизайн свого будинку, замовивши дерев'яні двері нестандартних розмірів.

Чому варто вибрати міжкімнатні двері з дерева?

Для оформлення свого будинку кожна людина прагнути вибирати тільки найякісніше і безпечне. Двері з дерева найбільш точно відповідають заданим критеріям. Міжкімнатні двері з дерева мають кілька різновидів виготовлених з використанням різних технологій. Найпопулярнішим серед них є двері з масиву дерева (в основному ялина і дуб). Саме до цієї категорії відносяться двері міжкімнатні Омис Домино, представлені на сайті нашої компанії.

Якісні дерев'яні двері з дерева мають ряд переваг:

  • екологічність;
  • довговічність;
  • відмінна тепло- і шумоізоляція;
  • можливість купити дерев'яні двері недорого;
  • естетичний зовнішній вигляд.

Як замовити дерев'яні двері недорого в наші компанії «Дім дверей»?

Ви все ще в пошуках перевіреного і надійного постачальника якісних дверей з деревинного масиву? Тоді інтернет-магазин «Дім дверей» до ваших послуг! На сайті нашого інтернет-магазину ви можете купити дерев'яні двері на вигідних умовах. Крім доступних цін, вас також порадує широкий асортимент (включає в себе двері Омис Домино з дерева), а також при замовленні додатково монтаж вибраних дверей та демонтаж старих.

Оформити замовлення на сайті дуже просто. Для цього вам достатньо вибрати підходящу модель і заповнити електронну форму в онлайн-режимі. Крім цього, ви можете подзвонити по вказаному на сайті телефону, і разом з менеджерами уточнити всі деталі замовлення.


365 27.03.2019
Пов'язані товари